Usługi koparką Łódź

Usługi koparko ładowarką

Od kilkunastu lat zajmujemy się rozbiórkami. Dzięki posiadaniu odpowiednio przygotowanego sprzętu oraz wykwalifikowanych pracowników możemy dokonać fachowej i bezpiecznej rozbiórki zarówno obiektów mieszkalnych, jak też przemysłowych. Zajmowaliśmy się też rozbiórką fontann, basenów czy mostów. Wykonujemy m.in. usługi koparko ładowarką, dzięki czemu prowadzimy kompleksowe działania mające na celu dokonanie rozbiórki, uprzątnięcie i wyrównanie terenu.

Usługi koparką

Świadczymy profesjonalne usługi koparką, usługi koparko ładowarką i wykorzystujemy inny sprzęt, który umożliwia nam sprawne przeprowadzenie rozbiórki. Wszystkie nasze maszyny są w doskonałym stanie, a obsługujący je pracownicy posiadają uprawnienia i solidne przeszkolenie. Zatrudniamy tylko osoby godne zaufania i dysponujące odpowiednimi kwalifikacjami. Dzięki temu świadczone przez nas usługi koparko ładowarką to gwarancja satysfakcji klienta i perfekcyjnie przeprowadzonej rozbiórki.

Usługi koparko-ładowarką realizujemy na terenie miasta Łódź, województwa łódzkiego i okolic.

Rozbiórki

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniamy kompleksową obsługę rozbiórki w Łodzi. Zanim na miejscu wykonamy usługi koparką, przygotowujemy obiekt do bezpiecznej i bezproblemowej rozbiórki. Konieczne jest także uzyskanie specjalnego pozwolenia, co może wymagać pomocy ze strony naszych ekspertów. Rozbiórka wykonywana z naszą firmą to szybkie i sprawne działania, do których zaliczymy profesjonalne usługi koparko ładowarką.

Rozbiórki realizujemy na terenie miasta Łódź, województwa łódzkiego i okolic.

Usługi koparką oraz usługi koparko ładowarką to element naszej oferty, który stworzyliśmy z myślą zarówno osobach prywatnych, jak też o firmach. Każdemu klientowi jesteśmy w stanie zagwarantować korzystne warunki współpracy.

Wszelkie usługi koparką wykonujemy z zachowaniem obowiązujących wymogów. Pozwala to uniknąć kłopotliwych sytuacji i komplikacji podczas rozbiórki. Wszystkie materiały, które powstają w czasie rozbiórki, podlegają segregacji i utylizacji. Niekiedy usługi koparką pozwalają uzyskać materiał nadający się do recyklingu. Wszystkie materiały rozbiórki dostarczamy w miejsca dysponujące odpowiednimi zezwoleniami.

Od roku 2000 rozpoczeliśmy działalność w zakresie rozbiórek obiektów budowlanych. Do obiektów jakich rozbiórki jesteśmy w stanie się podjąć należą:

 • Budynki mieszkalne i usługowe
 • Budynki produkcyjne
 • Hale
 • fundamenty
 • Mosty i wiadukty
 • Ogrodzenia
 • Baseny
 • Fontanny
 • I inne podobne obiekty

Normy bezpieczeństwa

Zajmujemy się kompleskowym wykonawstwem takich rozbiórek, pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na rozbiórkę, przygotowujemy obiekty do rozbiórki tzn, odłączamy je od przyłączonych sieci, dokunejmy samej rozbiórki budynku, a po zakończeniu prac teren zostaje uprzątnięty i wyrównany. Wszystkie wykonywane przez nas prace rozbiórkowe spełniają najnowsze normy bezpieczeństwa i są zgodne z przepisami BHP.Przed przytąpieniem do wykonywania rozbiórki oraz w trakcie jej trwania spełniamy cały czas normy techniczne:

 • wykonujemy niezbędne zabezpieczenie terenu i jego oznakowanie w sposób wykluczający dostęp osób postronnych do miejsc rozbiórki w czasie jej trwania
 • Roboty rozbiórkowe należy wykonywać z zachowaniem maksymalnej ostrożności dokładnie przestrzegając przepisów BHP.
 • Rozbiórki elementów konstrukcyjnych dachu oraz stropu nie wolno prowadzić jednocześnie w kilku miejscach.
 • Podczas robót dokonywać bieżącej oceny stanu poszczególnych elementów i w miarę potrzeb wykonać niezbędne zabezpieczenia lub wzmocnienia konstrukcji.

Działania zgodne z warunkami technicznymi i normami dotyczącymi tego zakresu prac pozwalają wykonać je dobrze, oraz bez zwiększonego ryzyka wypadku.